امـروز، شنبه, 09 مهر 1401

ای منتظران گنج نهان می آید           آرامش جان عاشقان می آید

بر بام سحر طلایه داران ظهور گفتند           که صاحب الزمان می آید

در روز جمعه 26 تیر ماه مصادف با نیمه شعبان؛اعضای انجمن جشنی به مناسبت ولادت حضرت مهدی (عج) درسالن بهزیستی واقع در پل خواجو برگزارکردند. درابتدا با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط آقای جواد نوروزی و نیزاجرای سرود جمهوری اسلامی به سرپرستی خانم سمانه امینی زینت خاصی به مراسم بخشیده شده بود ، سپس آقای محمد حسین رضایی دبیر انجمن ضمن خوش آمد گویی به حضار محترم درباره اتحاد و همدلی بین ناشنوایان سخنرانی نمودند. نمایش تئاتر به سرپرستی آقای مهدی درویشی و محمود سعیدی و نیز برگزاری مسابقه علمی همراه با اجرای سرود گروه انجمن جوانان مهر سخن و مسابقه ترکیدن بادکنک از جلوه های زیبای این جشن به یاد ماندنی بود.

 

به در خواست جمعی از اعضای انجمن جوانان ناشنوای مهر سخن برای برگزاری اردوی تفریحی ؛ و با موافقت مدیریت این انجمن، اردوی یک روزه باغ بهادران در تاریخ ده تیر ماه سال جاری ویژه برادران برگزار گردید.پایان این اردوی تفریحی که با حضور بیست نفراز برادران با یک دستگاه مینی بوس تشکیل شده بود،لبخند رضایت بر چهرۀ تک تک دوسنداران طبیعت دیده می شد.با آرزوی سلامتی وتندرستی برای همه دوستان


طبق سنوات قبلی و با اعلام عمومی و با دعوت هیئت محبان اهل بیت (زیر نظر انجمن جوانان ناشنوای مهر سخن) از جامعه برزگ ناشنوایان؛ مراسم عزاداری به مناسبت رحلت دخت پیامبر عظیم شآن اسلام ،حضرت فاطمه الزهرا(س)،روز جمعه 19 اردیبهشت ماه سال جاری راس ساعت ده صبح در منزل حاج آقا کوهی خادم اهل بیت (ع) برگزار گردید.تلاوت قرآن و خواندن دعا وسرود و سخنرانی های مفید آقای کریم نژاد و نیز دبیر انجمن جوانان مهر سخن درباره حجاب و عفاف از ویژه برنامه های این مراسم بود.در پایان این مراسم با صرف ناهار به کار خود خاتمه داد. با تشکر از خادمین زخمت کش امام حسین(ع)


طبق فراخوان قبلی و با آمادگی قبلی و به منظور آشتی با طبیعت ؛اولین اردوی تفریحی به مقصد قمصر(کاشان) در فصل گلاب گیری با حضور بیش از 55 نفر از اعضای خود (از زوج های جوان و جوانان) در روز جمعه 23 اردیبهشت ماه راس ساعت 7 صبح لغایت 8 شب همراه با یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس برگزار گردید.این اردو که جهت رفاه حال عزیزان ناشنوا که عضو این انجمن هستند، رضایت نسبی اکثر شرکت کنندگان را به همراه داشت. با آرزوی سلامتی و سر بلندی برای همه دوستداران طبیعت.


در تعطیلات نوروزی سال1390؛ مدیریت انجمن جوانان ناشنوای مهرسخن به منظور آشنایی  مردم با دستاوردهای جوانان ناشنوا،در نمایشگاه سوغات نوروزی و صنایع دستی از تاریخ 7 تا 11 فرودین در محل دائمی نمایشگاههای بین الملی واقع در پل تاریخی شهرستان شرکت نمود.دراین نمایشگاه هنرهای دستی از قبیل تابلو نقاشی،صنایع دستی،سفره هفت سین به معرض نمایش در آمد.عزیزان و هنرمندان جوانی که توانستند در این نمایشگاه شرکت کنند عبارتند از خواهران زهرا علیان،مریم داوری،فهیمه کریمیان و مرضیه ملک محمد و نیز برادران ایمان سورانی،امیر صباغ هرندی،احسان فتحی و مهدی درویشی. مدیریت انجمن جوانان ناشنوای مهرسخن از تمام اعضای زحمت کش و فعال و همچنین هنرمندان گرانمایه قدر دانی و تشکر می نماید.