امـروز، یکشنبه, 10 مهر 1401

جلسه انتخابات در تاریخ 9/12/78 پس از اعلام آمادگی جوانان ناشنوا برای کاندیدای هیئت مدیره در محل مجتمع شهید اژه ای با حضور تعداد 150 نفر ازجوانان ناشنوا واجدالشرایط و همچنین با حضور سرکار خانم معاجزی ، آقای کریم نژاد ومحسن تیموری وعلیرضا مردانی با عنوان ناظرین جلسه برگزار گردید.اعضای هیئت مدیره سابق ازچگونگی عملکرد وفعالیتهای خود گزارش داده وسپس آقای محمد حسین رضای بازرس انجمن به گزارش فعالیتهای انجام شده پرداخت واظهار رضایت نمود.نتیجه رای گیری آقایان محمد حسین رضایی به سمت رئیس هیئت مدیره ،محمود سعیدی نایب رئیس،محمد علی شاکری مسئول امور مالی ،خانم علیان مسئول امور فرهنگی و کوشا علائی مسئول روابط عمومی،امیر صباغ هرندی به سمت پشتیباتی و تدارکات و جعفر فروغی جلب مشارکت و عضویت .اعضای هیئت مدیره به مدت دوسال و آقایان محمد حسن زهیدی و علیرضا مهتری اعضای علی البدل و آقای مهدی درویشی به سمت بازرس علی البدل انتخاب شدند.

 

 

 

 

 

 

 


در روز جمعه 11/2/88 حدود 80نفر از ناشنوایان با دو دستگاه اتوبوس از اصفهان به مقصد خوانسار و با سرپرستی آقای محمود سعیدی اعزام شدند. دیدن طبیعت این شهر زیبا روحیه ای شگرف به این عزیزان بخشیده شد وپس از گردش وتفریح این منطقه ،صرف ناهار ونیز بازدید از چشمه خوانسار به اصفهان عزیمت نمودند.


در نیمه اول تیرماه88، اعضاء هیئت مدیره جدید انجمن جوانان مهرسخن با مدیر کل بهزیستی جناب آقای محمد زاده دیدار وگفتگو کردند،موضوع نشست کمبودها،نواقص وپیشترفتهای انجمن بود که از طرف مدیر کل قول همکاری مستمر داده شد.وآرزوی موفقیت و سربلندی انجمن را از خداوند منان خواستار شدند.

 

با فرار سیدن دهه فاطمیه، انجمن در تاریخ 7/3/88 مراسمی در خانه جناب آقا کوهی با حضور300 نفر از جوانان ناشنوا به همراه جمعی از برادران آقایان متعهد از ارگانهای بهزیستی،شهرداری و استاندارای بر گزار نمود.که با سخنرانی مسئولین،اجرای سرود و روضه خوانی شهادت این بانوی بزرگوار توسط آقای طالبی همراه بود. در پایان این مراسم با اقامه نماز جماعت و همراه با صرف ناهار به کار  خود خاتمه داد

 

 

 

 

 

 

 


در روز دوشنبه 29 تیرماه 88 مصادف با 27 رجب و به مناسبت عید بزرگ مبعث انجمن مهرسخن اقدام به برگزاری جشنی در سالن انجمن نمود که طبق برنامه ی پس از تلاوت قرآن و اجرای سرود ملی ایران،جناب آقای رضایی ریاست محترم انجمن ضمن خوش آمدگویی وخیر مقدم ،این روز را به همه تبریک گفتند.پس از آن گروه سرود وگروه تئاتر هر کدام هنرنمایی کردند. اجرای مسابقه علمی،طرح معما و ترکاندن بادکنک از دیگر برنامه های این جشن بود.